Coordinator

Mark Vos | Coördinator | mrp.vos@prvlimburg.nl

Management Autoriteit (MA)

Jean-Philippe Odeurs | Senior Programmamanager | jjj.odeurs@prvlimburg.nl
Raluca Danila | Programmamanager | rd.danila@prvlimburg.nl
Paul Heuts I Policy Officer I pja.heuts@prvlimburg.nl

Gemeenschappelijk Secretariaat (GS)

Anca Simion | Projectmanager | ad.simion@prvlimburg.nl
Maitena Iglesias Diaz​ | Projectmanager | mv.iglesiasdiaz@prvlimburg.nl
Mariame Ammour | Junior Projectmanager | m.ammour@prvlimburg.nl
Tanne Rademakers | Junior Projectmanager  | t.rademakers@prvlimburg.nl
Karen Coenegrachts | Secretaris | kljjm.coenegrachts@prvlimburg.nl
​Marc Belin | Financial officer | mc.belin@prvlimburg.nl
Isabelle Weisser | Communicatieadviseur | ij.weisser@prvlimburg.nl

First Level Control (FLC)

Ruud Aalbregt | Senior Controller | rhj.aalbregt@prvlimburg.nl
Michèle Thielen | Controller | mmg.thielen@prvlimburg.nl
Karen Coenegrachts | Controller | kljjm.coenegrachts@prvlimburg.nl

Certificeringsautoriteit (CA)

Alain Lorquin | Senior Controller | ag.lorquin@prvlimburg.nl
 

Regionale antennes

Provincie Limburg (NL) | Anna Ozerova  | +31 6 21 65 68 07 | al.ozerova@prvlimburg.nl
Provincie Limburg (BE) | Frederik Loy | +32 11 23 74 16 | frederik.loy@limburg.be
Provincie Luik | Axel Noël | +32 4 279 34 04 | axel.noel@liege-euregio.eu
Provincie Luik | Cristina Jors | +32 04 279 34 06 | cristina.jors@liege-euregio.eu
Ostbelgien | Céline Marchal | +32 87 59 63 14 | celine.marchal@dgov.be
Regio Aken | Stefan Baars | +49 (0)241 927 8721-12 | baars@regionaachen.de

Andere regionale contactpunten

Rheinland-Pfalz | Claudia Krütten | +49 (0)651 949 45 22 | claudia.kruetten@add.rlp.de 
Vlaams-Brabant | Peter Dhondt | +32 (0)16 26 72 19 | peter.dhondt@Vlaamsbrabant.be
Provincie Noord-Brabant | Mathieu Oor | +31 (0)6 52 79 40 72 | moor@brabant.nl

Adres

Interreg Euregio Maas-Rijn - Management Autoriteit
p/a Provincie Limburg
Postadres: Postbus 5700 NL 6202 MA Maastricht
Bezoekadres: Limburglaan 10 6229 GA Maastricht
+31 6 256 824 82 | interregemr@prvlimburg.nl

Interreg Euregio Maas-Rijn - Gemeenschappelijk Secretariaat
p/a Stichting Euregio Maas-Rijn
Gospertstraße 42 | B-4700 Eupen
+32 87 78 96 40 | interregemr@prvlimburg.nl