Management Autoriteit (MA) & Gemeenschappelijk Secretariaat (GS)

Mark Vos | Coördinator
Karen Coenegrachts | Secretary | kljjm.coenegrachts@prvlimburg.nl
Jean-Philippe Odeurs | Senior programmamanager | jjj.odeurs@prvlimburg.nl
Johanna Bähn | Programmamanager | j.baehn@prvlimburg.nl
Folkert de Vries | Strategic Policy Officer | f.de.vries@prvlimburg.nl
Mariame Ammour | Projectmanager & allround assistent | m.ammour@prvlimburg.nl
Raluca Danila | Projectmanager | rd.danila@prvlimburg.nl
Anca Simion | Projectmanager | ad.simion@prvlimburg.nl
Marc Belin | Financial officer | mc.belin@prvlimburg.nl
Matthias Kindel | Process secretary | mr.kindel@prvlimburg.nl
Ralf Tinga | Communicatie-adviseur | ri.tinga@prvlimburg.nl

First Level Control (FLC)

Ruud Aalbregt | Senior controller | rhj.aalbregt@prvlimburg.nl
Michèle Thielen | Controller | mmg.thielen@prvlimburg.nl

Certificeringsautoriteit (CA)

Alain Lorquin | Senior controller | ag.lorquin@prvlimburg.nl

Regionale antennes

Provincie Limburg (NL) | Pascale Lutgens | +31 6 55 29 26 94 | ppjw.lutgens@prvlimburg.nl
Provincie Limburg (BE) | Frederik Loy | +32 11 23 74 16 | frederik.loy@limburg.be
Provincie Luik | Axel Noël | +32 4 237 91 91 | axel.noel@liege-euregio.eu
Provincie Luik | Cristina Jors | +32 4 237 91 93 | cristina.jors@liege-euregio.eu
Ostbelgien | Céline Marchal | +32 87 59 63 14 | celine.marchal@dgov.be
Regio Aken | Stefan Baars | +49 (0)241 927 8721-12 | baars@regionaachen.de

Andere regionale contactpunten

Rheinland-Pfalz | Kristina Diller plv. | +49 (0)6131 16 59 15 | kristina.diller@mwvlw.rlp.de
Vlaams-Brabant | Peter Dhondt | +32 (0)16 26 72 19 | peter.dhondt@Vlaamsbrabant.be
Provincie Noord-Brabant | Mathieu Oor | +31 (0)6 52 79 40 72 | moor@brabant.nl

Adres

Interreg Euregio Maas-Rijn - Management Autoriteit
p/a Provincie Limburg
Postadres: Postbus 5700 NL 6202 MA Maastricht
Bezoekadres: Limburglaan 10 6229 GA Maastricht
+31 6 256 824 82 | interregemr@prvlimburg.nl

Interreg Euregio Maas-Rijn - Gemeenschappelijk Secretariaat
p/a Stichting Euregio Maas-Rijn
Gospertstraße 42 | B-4700 Eupen
+32 87 78 96 40 | interregemr@prvlimburg.nl